Fleet Town Results

Fleet Town Results

Fleet Town v Hartley Wintney (at Aldershot Town)

7:30 pm

Fleet Town v Ashford Town (Middlesex)

2-3

Reading City v Fleet Town

1-2(AET)

Jersey Bulls v Fleet Town

3-0

Fleet Town v British Army FA XI

2-0

Walton & Hersham v Fleet Town

4-1

Fleet Town v Horley Town

2-0

Guildford City v Fleet Town

2-5

Camberley Town v Fleet Town

3-1

Fleet Town vs Cobham

1-2

Colliers Wood United v Fleet Town

1-4

Fleet Town vs Frimley Green

3-3

Fleet Town vs AFC Croydon Athletic

2-0

Raynes Park Vale vs Fleet Town

3-0

Fleet Town vs Redhill

2-3

Fleet Town v Midhurst & Easebourne

1(3)-1(2)

Cobham vs Fleet Town

1-2

Banstead Athletic vs Fleet Town

1-2

Fleet Town vs Balham

0-2

Colliers Wood United v Fleet Town

2-1

Fleet Town v Hartley Wintney

1-1

Beckenham Town vs Fleet Town

3-1

Burnham v Fleet Town

9-3

Redhill vs Fleet Town

3-2

Virginia Water vs Fleet Town

3-6

Fleet Town vs Farnham Town

0-4

Guildford City vs Fleet Town

2(A)-1(W)

Fleet Town vs Guildford City

3-2

Badshot Lea vs Fleet Town

2-3

Lymington Town vs Fleet Town

2-1

Frimley Green vs Fleet Town

2-1

Fleet Town vs Molesey

3-0

Fleet Town vs Jersey Bulls

0-3

Lymington Town vs Fleet Town

3-1

Sheerwater vs Fleet Town

3-1

Fleet Town vs Alton

1-0

Basingstoke vs Fleet Town

5-0

Farnham Town vs Fleet Town

3-1

Fleet Town vs Beckenham Town

0-2

AFC Croydon vs Fleet Town

1-1

Fleet Town vs Walton & Hersham

0-4

AFC Aldermaston vs Fleet Town (@Thatcham Town FC)

3-6

Knaphill vs Fleet Town

4-3

Fleet Town vs Raynes Park Vale

2-4

Guildford City vs Fleet Town

6-1

Overton United vs Fleet Town

0-5

Balham vs Fleet Town

0-3

Fleet Town vs Badshot Lea

0-1

Fleet Town vs Camberley Town

1-2

Molesey vs Fleet Town

0-6

Fleet Town vs Banstead Athletic

2-4

Fleet Town vs Eversley & California

5-2

Brislington FC vs Fleet Town (FA Vase 1st Qualifying Rd)

4-0

Fleet Town vs Sheerwater

2-1

Fleet Town vs Hanwell Town (FAC 1st Qualifying Round)

0-2

Fleet Town vs Knaphill

2-1

Horley Town vs Fleet Town

2-0

Bournemouth vs Fleet Town

1-2

Corsham Town vs Fleet Town (Preliminary Round)

1-5

Fleet Town vs Colliers Wood United

1-2

Bridport vs Fleet Town (FA Cup Extra Preliminary Round)

1-2

Fleet Town vs Aldershot Under 23's

1-1

Hartley Wintney vs Fleet Town

5-1

Ash United vs Fleet Town

1-1

Heyford Athletic v Fleet Town (@Clanfield 85)

3(4)-3(3)

Abingdon United v Fleet Town (At Clanfield 85)

4(3)-4(4)

Ascot United vs Fleet Town

6-2

Fleet Town vs Woking U23's

0-4

Fleet Town vs Farnborough

0-2

Clanfield vs Fleet Town (at Horndean Technology College)

1-1

Bedfont & Feltham v Fleet Town (at Spring West Academy)

2-4